Blog LT

 

Demo projects yra skaitmeninių sprendimų įmonė, padedanti savo partneriams sėkmingai vystyti savo verslą internete. Šiame blog’e pateikiame įvairias rekomendacijas ir nuomones, kaip tvarkytis su įvairiais skaitmeninės rinkodaros aspektais – nuo reklamų kūrimo iki el. parduotuvių, tinklapių tvarkymo. Jei turite klausimų ar norėtumėt pasikonsultuoti, kas gali būti naudingiausia jūsų verslui, susisiekite adresu info@demoprojects.lt.

Kodėl verta reklamuotis Google paieškos sistemoje?

Daug verslų į savo skaitmeninės rinkodaros veiksmų planą vis dažniau įtraukia Google Ads (buvę Google Adwords) reklamas. Dalis tai daro, nes galima aiškiai išmatuoti reklamos investicijas ir rezultatus, dalis tai daro iš inercijos, nes daro konkurentai ir maža dalis atsisako ar nesirenka tokios reklamos iš viso.

WooCommerce ir Rivilė integracijos modulis

WordPress puslapiai su WooCommerce el. prekybos įskiepiu yra vienas iš plačiausiai naudojamų prekybos internetu sprendimų pasaulyje. El. parduotuvėms, sukurtoms su WordPress turinio valdymo sistema sukūrėme integraciją tarp WooCommerce įskiepio ir Rivilės WEB servisų. Šis sprendimas leidžia automatizuoti įvairius procesus ir duomenų suvaikščiojimą nuo likučių pasikeitimų iki užsakymo formavimo.