Dizaino paslaugos

Pagrindinės veiklos sritys:

– UI/UX dizainas ir testavimas
– Grafinio dizaino darbai
– Prekinio ženklo kūrimas

Dizaino paslaugos
Dizaino paslaugos

IPO puslapio dizainas NEOfinance tarpusavio skolinimo platformai

Mūsų kliento tikslas buvo įgyvendinti pirminį viešąjį akcijų platinimą, todėl gavome užduotį sukurti IPO puslapio dizainą. Atsižvelgdami į esamą puslapio dizainą ir prekinio ženklo įvaizdį, sukūrėme dizainą, kuris informuos tikslinę auditoriją ir padės priimti pirkimo sprendimą. Sukurtas ir vidinės platformos dizainas akcijoms pirkti.

Įmonė NEOFinance
Metai 2019
Regionas Lietuva
Užduotys UI/UX dizainas / Tinklapio dizainas

 

Dizaino paslaugos

Mokėjimų iniciavimo platformos UX/UI dizainas

Tam, kad sėkmingiau konkuruoti su kitomis mokėjimo inicijavimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis tarptautiniu mastu, perdarėme Neopay mokėjimų inicijavimo platformos dizainą ir vartotojų patirtį. Per kelis bendradarbiavimo mėnesius su įmonės IT komanda, buvo sukurtas naujas sprendimas, pritaikytas įvairiems įrenginiams ir daug variacijų skirtingiems Neopay klientų poreikiams.

Įmonė NEOPAY
Metai 2019
Regionas Europos Sąjunga
Užduotys UI/UX dizainas / Platformos dizainas

 

Dizaino paslaugos

Robolabs knygelės dizainas

Norint efektyviau pateikti Robolabs paslaugas ir palengvinti pardavimų procesą jau susidomėjusiems potencialiems klientams, sukūrėme Robolabs knygelę ir e-dokumentą vidiniam ir išoriniam naudojimui. Profesionaliai ir patraukliai pateikiamos Robolabs paslaugos, stipriosios pusės ir jau esamos klientų sėkmės istorijos.

Įmonė RoboLabs
Metai 2019
Regionas Lietuva
Užduotys Prekinio ženklo dizaino koncepcija / Spauda