Jūsų partneris
sėkmingam verslui
internete

Pagrindinis puslapis

Demo projects yra skaitmeninių sprendimų įmonė, padedanti savo partneriams sėkmingai vystyti savo verslą internete. Tampame jūsų ilgalaikiais partneriais ir jūsų veiklos dalimi – įsigiliname į jūsų rinką, tikslinius klientų segmentus, pozicionavimą ir bet kurias kitas jūsų verslo detales, kad pateiktume geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Pagrindinis puslapis

Tinklapių kūrimas

Efektyviai pateikite savo teikiamas paslaugas ar produktus.

Mes bendradarbiaujame su jumis kurdami tinklapį ir veikimo principus, kurie geriausiai tinka jūsų verslui ir yra efektyvūs siekiant jūsų tikslų.

 

Pagrindinis puslapis

Skaitmeninė rinkodara

Padidinkite pardavimus ir rinkodaros investicijų grąžą.

Mes tampame jūsų ilgalaikiu partneriu – pardavimų didinimui ar kitiems jūsų tikslams pasiekti sukuriame strategijas, kurios yra pritaikytos konkrečiai jūsų atvejui.

 

Pagrindinis puslapis

Dizaino paslaugos

Tapkite patrauklūs ir efektyvūs.

Mes padedame pagerinti jūsų verslo patrauklumą jūsų tikslinei auditorijai, teikdami įvairias dizaino, analizės ir konsultavimo paslaugas.

Straipsniai

Kodėl verta reklamuotis Google paieškos sistemoje?

Daug verslų į savo skaitmeninės rinkodaros veiksmų planą vis dažniau įtraukia Google Ads (buvę Google Adwords) reklamas. Dalis tai daro, nes galima aiškiai išmatuoti reklamos investicijas ir rezultatus, dalis tai daro iš inercijos, nes daro konkurentai ir maža dalis atsisako ar nesirenka tokios reklamos iš viso.

WooCommerce ir Rivilė integracijos modulis

WordPress puslapiai su WooCommerce el. prekybos įskiepiu yra vienas iš plačiausiai naudojamų prekybos internetu sprendimų pasaulyje. El. parduotuvėms, sukurtoms su WordPress turinio valdymo sistema sukūrėme integraciją tarp WooCommerce įskiepio ir Rivilės WEB servisų. Šis sprendimas leidžia automatizuoti įvairius procesus ir duomenų suvaikščiojimą nuo likučių pasikeitimų iki užsakymo formavimo.