Skaitmeninė rinkodara

Mūsų strategijos susidaro iš:

– Turinio rinkodaros & SEO
– Mokamų reklamų (Google Ads, Facebook Ads ir t.t.)
– Konversijų optimizavimo
– Rinkodaros automatizacijų

Skaitmeninė rinkodara
Skaitmeninė rinkodara

Platus Google Ads sprendimų įgyvendinimas e-komercijai (Shopify)

Mūsų klientas, užsiimantis skaitmeninių produktų pardavimais norėjo pagerinti savo rezultatus ir pardavimus naudojant Google Ads ir taikantis į JAV ir kitas šalis. Pasiūlėme pilną sprendimą, pradedant strategijos sukūrimu ir techniniu įgyvendinimu panaudojant skirtingus Google Ads produktus: Google Search, Display, Shopping Ads, sudėtingus remarketingo sprendimus. Rezultate, padėjome klientui pagerinti ankstesnius pardavimų rezultatus daugiau nei 3 kartus, tuo pačiu pagerindami ir pelningumą.

Įmonė Neatskleidžiama
Metai 2019 – dabar
Regionas JAV ir kitos tarptautinės rinkos
Užduotys Google Ads / Remarketingas

 

Skaitmeninė rinkodara

Užklausų generavimas Google Ads ir konversijų didinimo pagalba.

Reenpro, saulės elektrines parduodanti įmonė norėjo pradėti generuoti užklausas tinklapio pagalba. Dalis sprendimo – pakeitėme labiausiai lankomų puslapių struktūrą taip, kad puslapio lankytojai norėtų susisiekti. Taip pat, pradėjome generuoti užklausas Google Ads reklaminių kampanijų pagalba. Rezultatas – smarkus pardavimų augimas ir tolimesnė įmonės plėtra.

Įmonė Reenpro
Metai 2019 – dabar
Regionas Lietuva
Užduotys Konversijų optimizavimas / Google Ads / Facebook Ads

 

Skaitmeninė rinkodara

Užklausų generavimo kampanijos aviacijos industrijoje.

Tam, kad patenkinti augantį pilotų poreikį komercinėje aviacijoje, Airhub Flight School siūlo platų pilotų mokymų pasirinkimą. Norint pritraukti pakankamą kiekį studentų sukūrėme bendrą strategiją ir paleidome kampanijas per skirtingus kanalus – Google, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn. Taip pat, padedame Airhub komunikuoti naujienas socialiniuose tinkluose ir kurti savo įvaizdį kaip vienos iš geriausių vietų, kurioje galima tapti pilotu.

Įmonė Airhub Flight School
Metai 2020
Regionas Europos Sąjunga / Vakarų Europa
Užduotys Skaitmeninės rinkodaros strategija / Paid-per-click Ads / Turinio rinkodara

 

Skaitmeninė rinkodara

Google Ads reklama transporto įmonės užsakymams didinti

Mūsų klientai, vežantys siuntas tarp Lietuvos ir Skandinavijos dirbo su kita agentūra. Įgyvendinus auditą, paleidome naujas reklamos kampanijas pagal patobulintą strategiją su tikslu sugeneruoti daugiau siuntų užsakymų. Jau pirmą mėnesį mums pavyko pagerinti rezultatus 20%, taip padedant klientui stabiliai auginti užsakymų skaičių.

Įmonė norvegijosekspresas.lt
Metai 2019 – dabar
Regionas Lietuva, Skandinavijos šalys
Užduotys Google Ads