WooCommerce ir Rivilė integracijos modulis

WordPress puslapiai su WooCommerce el. prekybos įskiepiu yra vienas iš plačiausiai naudojamų prekybos internetu sprendimų pasaulyje. El. parduotuvėms, sukurtoms su WordPress turinio valdymo sistema sukūrėme integraciją tarp WooCommerce įskiepio ir Rivilės WEB servisų. Šis sprendimas leidžia automatizuoti įvairius procesus ir duomenų suvaikščiojimą nuo likučių pasikeitimų iki užsakymo formavimo.

Rivilė – viena iš populiariausių buhalterinių programų Lietuvoje.
Rivilės web servisų pagalba trečios šalys gali tiesiogiai nuskaityti, įkelti bei koreguoti duomenis kliento Rivile GAMA sistemoje. Tokiu būdu galima pakankamai glaudžiai ir lanksčiai integruoti įvairias įmonių naudojamas sistemas.

Demo projects sukurta WooCommerce ir Rivilė integracija padeda išvengti sąskaitų ir likučių suvedinėjimo tarp Rivilės ir WordPress TVS ir papildomų ranka vykdomų operacijų. Todėl, naudojant šią integraciją, ne tik sutaupysite daug laiko, bet ir išvengsite klaidų suvedinėdami produktus, sąskaitas ir mokesčius. Kai nebereikės išrašinėti po keliasdešimt užsakymų kas mėnesį (o auginant el. pardavimus, tikriausiai ir daugiau), galėsite pilnai susitelkti į savo verslo auginimą, o ne į laiką gaišinančias buhalterines operacijas.

Kaip veikia WooCommerce ir Rivilė integracija. Kas 10 min iš Rivilė GAMA užkraunami visi likučiai kurie egzistuoja Rivilė programoje arba tam tikrame sandėlyje / padalinyje. Tad jūsų turimi likučiai realiu laiku atvaizduojami jūsų WordPress svetainėje.

Kai užsakymas įgyvendinamas, WordPress nuskaičiuoja produktų kiekius, o kai užsakymas yra apmokamas, jis yra perduodamas į Rivilė GAMA ir suformuojamos atitinkamos operacijos su automatine sąskaitų numeracijos tvarka, rezervuojami likučiai. Suformuotose sąskaitose matomi visi užsakymų produktų kiekiai, kainos, mokesčiai (su PVM ir be), pirkėjo rekvizitai.

Integravimas ir priežiūra. Kadangi dažniausiai neužtenka tik integravimo paslaugų, o reikia ir turimas el. platformas pritaikyti specifiniams naudotojų poreikiams, teikiame ne tik integravimo, bet ir priežiūros, papildomo vystymo paslaugas ir konsultacijas.

Taip pat, galime įgyvendinti kitas sąsajas su el. parduotuvėmis (PrestaShop, OpenCart, Magento), išvystyti integracijas su kitomis buhalterinėmis sistemomis ar verslo valdymo programomis.